Specjalista ds. Zakupów Biura Budowy/ Sourcing Specialist 1 - Buying/Procurement

GE Power

Opole, opolskie

Opis stanowiska pracy

GE Power is a world leader in power generation with deep domain expertise that helps customers deliver
electricity from a wide spectrum of fuel sources. We are transforming the electricity industry with the digital power
plant, the world’s largest & most efficient gas turbine, full balance of plant solutions and our data-leveraging
software. Our innovative technologies and digital offerings help make power and water more affordable, reliable,
accessible and sustainable.

Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:

- przeprowadzanie akcji ofertowych oraz kontraktację prac i usług Projektowych oraz utrzymania Biura Budowy (administracyjnych)
- rozliczanie kosztów prowadzenia Biura Budowy w oparciu o zasady finansowe Projektu określone przez Kontrolera Finansowego Projektu
-zapewnienie, iż podwykonawcy biorący udział w akcjach ofertowych są odpowiednio kwalifikowani zgodnie z zasadami korporacyjnymi
- prowadzenie negocjacji warunków umownych (handlowych, finansowych oraz prawnych – we współpracy z odpowiednimi działami firmy) w oparciu o wymogi danego Projektu oraz Ogólne Warunki Zakupu (OWZ) koncernu energetycznego
- rozliczanie faktur,
- administracja zamówień: wystawianie zamówień w SAP, rozliczanie zamówień, wypełnianie odpowiednich rejestrów i baz koncernowych

Wymagania

Kwalifikacje kandydata:
- dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
- wykształcenie średnie lub wyższe ekonomiczne/administracyjne
- umiejętność pracy w zespole projektowym zorientowanym na osiągnięcie celów z poszanowaniem procedur i polityki Koncernu
- wskazane doświadczenie na pracy specjalisty ds. zakupów/handlowych lub administracyjnych w organizacji projektowej (w tym zdolności negocjacyjne)
- mile widziana znajomość SAP oraz zdolności analityczne oraz pracy z systemami ERP

Prezentacja firmy

GE Power is a world leader in power generation with deep domain e... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/12/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Zakupy / Zaopatrzenie