Specjalista ds. Wynajmu Powierzchni Komercyjnych

HRK S.A.

Wroclaw, dolnośląskie

HRK S.A.

Naszym Klientem jest duża i stabilna, wrocławska spółka, prowadząca działalność deweloperską w zakresie inwestycji mieszkaniowych.

Aktualnie firma buduje nowe struktury w obszarze wynajmu poowierzchni biurowych, w związku z tym poszukuje doświadczonej osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Wynajmu Powierzchni KomercyjnychMiejsce pracy: Wroclaw

Zadania:

  • Pozyskiwanie najemców i negocjacje umów najmu obiektów komercyjnych (biurowych),
  • Negocjowanie i zawieranie umów najmu nieruchomości biurowych zgodnie z przyjętymi przez firmę zasadami,
  • Przygotowywanie kompleksowych ofert handlowych i prowadzenie spotkań z klientami,
  • Wypracowywanie i zarządzanie dobrymi relacjami z kontrahentami,
  • Realizowanie celów budżetowych,
  • Raportowanie podejmowanych działań,
  • Zarządzanie istniejącymi umowami w zakresie renegocjacji ustalanych wcześniej warunków,
  • Wsparcie działu w rozwoju.

Wymagania:

  • Min. 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży wynajmu nieruchomości biurowych (B2B) - mile widziane u właściciela powierzchni,
  • Biegła znajomość języka angielskiego jako warunek konieczny,
  • Wykształcenie wyższe - mile widziane z zakresu nieruchomości,
  • Umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych z partnerami,
  • Bardzo dobra znajomość branży i rynku nieruchomości biurowych we Wrocławiu,
  • Zdolność profesjonalnego przygotowania prezentacji i poprowadzenia spotkań handlowych dla partnerów polskich i zagranicznych,
  • Umiejętność budowania dobrych relacji z potencjalnymi najemcami,
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • Wysoka kultura osobista,
  • Samodzielność.

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o doskonałej opinii, odnoszącej liczne sukcesy na rynku mieszkaniowym,
  • Bardzo dobre warunki zatrudnienia: umowa o pracę, wynagrodzenie podstawowe, premie, szkolenia, możliwość awansu w nowych strukturach, benefity.
  • Dużą swobodę działania,
  • Doskonałą atmosferę współpracy z innymi działami,
  • Uczesnictwo w budowaniu nowej linii biznesowej firmy.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.