Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej zlokalizowanej , w Gorzowie Wielkopolskim, woj. lubuskie, poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko:

specjalista ds. wynagrodzeń

Nr ref.: 35487
Praca stała
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski

Zakres obowiązków:
  • kompleksowa obsługa wynagrodzeń dla pracowników etatowych oraz zleceniobiorców
  • sporządzanie i weryfikacja  dokumentacji rozliczeniowej ZUS oraz deklaracji PIT pracowników i zleceniobiorców i przekazywanie ich do właściwych US
  • sporządzanie deklaracji ZUS, GUS oraz innych deklaracji w ramach potrzeb
  • przygotowanie raportów i analiz
  • rozliczanie świadczeń pozapłacowych pracowników
  • udzielanie informacji dotyczących świadczeń pozapłacowych pracowników ( ubezpieczenie na życie oraz opieka medyczna)
  • przygotowanie dokumentacji pracowników związanej z ZUS (w tym sprawy związane z rentami i emeryturami)
  • kontakt z pracownikami w sprawach dotyczących wynagrodzeń i ZUS
  • współpraca w przygotowaniu budżetu wynagrodzeń
  • ewidencjonowanie absencji
  • aktualizowanie wewnętrznych regulaminów
  • współpraca w projektach zespołowych

Oczekiwania:
  • wykształcenie min. średnie
  • min. 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • praktyczna znajomość prawa pracy, przepisów o ubezpieczeniach społecznych i podatkowych
  • biegła obsługa komputera i praktyczna znajomość MS Office; w tym zaawansowana obsługa Excela
  • znajomość obsługi urządzeń biurowych
  • obsługa systemów kadrowo-płacowych
  • komunikatywność
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • dokładność, odpowiedzialność, systematyczność
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • umiejętność pracy indywidualnej oraz zespołowej

Oferta:
  • umowa o pracę
  • praca w firmie o ugruntowanej pozycji

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)