Pojazdy Szynowe Pesa Bydgoszcz S.A.
PESA Bydgoszcz SA jest liderem polskiego rynku budowy, modernizacji oraz naprawy taboru szynowego, zatrudniającym około 3500 pracowników w kilku lokalizacjach na terenie całego kraju. W związku z dalszym rozwojem, PESA Bydgoszcz SA poszukuje obecnie specjalistów do pracy na stanowisku:

SPECJALISTA DS. WYNAGRODZEŃ

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Zadania:

  • sporządzanie i weryfikacja list płac w szczególności naliczenia świadczeń z ubezpieczenia społecznego oraz zmiennych elementów wynagradzania (nadwyżka akordowa, premie, godziny nadliczbowe i inne),
  • zapewnienie sprawnej obsługi kadrowo - płacowej pracowników w tym wystawianie wymaganych przepisami dokumentów i deklaracji oraz zaświadczeń dla pracowników,
  • sporządzanie zestawień i analiz na potrzeby organizacji dotyczących kosztów pracy,
  • administrowanie i rozliczanie systemów premiowych,
  • tworzenie i wdrażanie nowoczesnych rozwiązań i narzędzi usprawniających działanie systemu wynagrodzeń.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (wśród preferowanych kierunków znajdują się: ekonomia, rachunkowość, finanse, ZZL),
  • minimum 3- letnie doświadczenie zawodowe w samodzielnym i kompleksowym naliczaniu wynagrodzeń z uwzględnieniem różnych systemów wynagrodzeń,
  • biegła znajomość przepisów prawnych regulujących zagadnienia z zakresu naliczania wynagrodzeń, a ponadto przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, przepisów podatkowych oraz o ochronie danych osobowych,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel,
  • znajomość obsługi systemów ERP w tym programu IFS oraz systemów RCP będzie dodatkowym atutem,
  • nastawienie na rozwiązywanie problemów/zadań wspólnie z zespołem, proaktywne poszukiwanie rozwiązań oraz umiejętność dzielenia się wiedzą,
  • zorientowanie na cel, samodzielność, doskonała organizacja pracy, umiejętność pracy pod presją czasu, odpowiedzialność za powierzone obowiązki.

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego.
Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji prosimy o przesłanie CV poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.