Opis stanowiska pracy

- analiza dokumentacji technicznej poprzedzonej wizytą na obiekcie (budowie)

- przygotowywanie ofert technicznych i handlowych w oparciu o sporządzone
kalkulacje

- rozsyłanie zapytań ofertowych, poszukiwanie potencjalnych dostawców i
podwykonawców

- przygotowanie dokumentacji przetargowej

- wsparcie przy realizacji Inwestycji

- przygotowanie wycen w oparciu o dokumentację techniczną, SIWZ, wizję lokalną

Wymagania

- Znajomość specyfiki realizacji Inwestycji w sektorze energetycznym – najlepiej na
zakładach przemysłowych

- Prawo jazdy kat. B

- Znajomość pakietu Office w tym Excel na poziomie podstawowym

- Mile widziana znajomość programów do kosztorysowania

- Znajomość rynku dostawców i wykonawców branży elektrotechnicznej, wiedza
techniczna

Prezentacja firmy

ACE Instal Sp zo.o. jest firmą działającą na rynku projektowania oraz wy... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/03/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Energetyka, Praca Inżynieria