Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 25/06/2016.

Specjalista ds. Wsparcia Technicznego z j. wietnamskim K/M

Warszawa, mazowieckie

Urząd Pracy m.st. Warszawy

Opis stanowiska pracy

Wymagania: Wykształcenie: minimum średnie - techniczne, informatyczne; wysoka kultura osobista, podstawowa wiedza dot. budowy komputera; umiejętność diagnozowania problemów; doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku; dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym; znajomość pakietu MS Office język angielski i wietnamski poziom min. ponadśredniozaawansowany B2 w mowie i na piśmie. Ogólny zakres obowiązków: udzielanie wsparcia klientom w zakresie problemów technicznych; diagnozowanie i rozwiązywanie problemów aplikacyjnych i sprzętowych; współpraca z innymi inżynierami serwisu w zakresie naprawy sprzętu; Elastyczne godziny pracy w systemie zmianowym 24/7, praca w godzinach 6-14, 14-22, 22-6; międzynarodowe środowisko pracy, praca w ciekawych, międzynarodowych projektach, szkolenie od pierwszego dnia pracy, ubezpieczenie na życie i wypadkowe w ramach polisy grupowej, prywatna opieka medyczna z pakietem rodzinnym, karta Multisport, inne dodatkowe benefity, Umowa z agencją pracy tymczasowej. Miejsce pracy Warszawa - Włochy, (adres zastrzeżony przez pracodawcę użytkownika).
Kontakt: e-mail: warszawa@jobhouse.pl z podaniem nr ref. HELP/DESK/JĘZ.

Urząd Pracy m.st. Warszawy działa na podstawie Ustawy z dnia 20 kwietnia 2004r. o promocji... zatrudnienia i instytucjach rynku pracy (Dz. U. z 2008r. Nr 69, poz. 415 z późn. zm). W ramach naszej działalności proponujemy możliwość skorzystania z:
- pośrednictwa pracy, poradnictwa zawodowego i szkoleń,
- pomocy w aktywnym poszukiwaniu zatrudnienia,
- środków przyznawanych jednorazowo na rozpoczęcie działalności gospodarczej, staży oraz innych instrumentów rynku pracy.
Realizujemy wiele autorskich programów rynku pracy.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
25/02/2016
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy