Specjalista ds. wsparcia sprzedaży

HUSSAR Gruppa SA

Warszawa, 02-781, mazowieckie

Miejsce pracy: Warszawa, 02-781

HUSSAR Gruppa to firma specjalizującą się w dostarczaniu profesjonalnych rozwiązań dla transportu z zakresu – spedycji, udrażniania procesu transportowego przez własną sieć pomocy drogowych na Zachodzie Europy, likwidację szkód, produkcję oraz sprzedaż innowacyjnych rozwiązań pozwalających na oszczędności w trakcie transportu oraz wyeliminowanie strat w procesie.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy profesjonalistów na stanowisko:

SPECJALISTY DS. WSPARCIA SPRZEDAŻY

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: WSH/WaW/0514

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- aktywne umawianie spotkań dla przedstawicieli handlowych
- sprzedaż produktów i usług B2B na rynku transportowym
budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientami
- aktywne pozyskiwanie nowych Klientów
- przygotowywanie raportów i analiz rynkowych

WYMAGANIA:
- doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta
- naturalna umiejętność przekazywania wiedzy i udzielania informacji zwrotnej
znajomość technik sprzedaży i zasad budowania długotrwałych relacji z klientami
- bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
- komunikatywność, odpowiedzialność, samodzielność
- bardzo dobrej organizacji pracy i zorientowania na wyniki

OFERUJEMY:

- atrakcyjny system wynagrodzenia (podstawę + prowizję + premię)
- możliwość rozwoju zawodowego w stabilnej firmie transportowej
- profesjonalne wdrożenie do pracy
- pracę w młodym dynamicznym zespole w przyjaznej atmosferze