Specjalista ds. wsparcia sprzedaży

Mastermet Sp. z o.o.

52-028 Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

  • administracyjne wsparcie sieci przedstawicieli handlowych
  • przygotowywanie ofert, dokumentów handlowych, prowadzenie korespondencji handlowej
  • tworzenie i zarządzanie zamówieniami klientów

Oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę w prężenie rozwijającej się firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • narzędzia pracy wspierające wykonywanie zadań
  • możliwości rozwoju, szkolenia techniczne

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera
  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • dokładność, dobra organizacja pracy, zaangażowanie, sumienność,
  • znajomość jęz. angielskiego lub niemieckiego,

 Mile widziane

  • wykształcenie/doświadczenie w branży technicznej
  • znajomość rynku narzędzi skrawających

Prezentacja firmy

Mastermet Sp. z o.o. zajmuje się doradztwem technicznym i dostawą... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/08/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Inne, Praca Sprzedaż - Account Management