Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży

3Z Sp. z o.o.

41-940 Piekary Śląskie, śląskie

Opis stanowiska pracy

- Przyjmowanie i realizacja zamówień, przygotowywanie przesyłek do nadania, przyjmowanie zwrotów,
- wsparcie obsługi klientów, pomoc merytoryczna i techniczna w kontaktach z klientami,
- budowanie relacji z klientami poprzez zbieranie informacji o zapotrzebowaniu na towar i na nowe produkty,
- dbałość o czystość i porządek samochodów firmowych oraz w biurze firmy,
- przygotowywanie raportów o stanie magazynu i zapotrzebowaniu na towar,
- obsługa lokalnej sieci klientów na terenie górnego śląska (dostarczanie towaru, ofertowanie nowych produktów),
- pozyskiwanie nowych klientów na terenie górnego śląska,
- pomoc w przygotowywaniach do imprez branżowych, targów oraz warsztatów,
- załatwianie bieżących spraw firmowych w terenie.

Wymagania

- wykształcenie min. średnie,
- dobra organizacja pracy,
- komunikatywność,
- samodzielność,
- elastyczność (praca w siedzibie firmy do godziny 18:00),
- umiejętność analitycznego myślenia,
- dokładność i punktualność,
- praktyczna znajomość obsługi komputera, a w szczególności programu Excel, Word,
- znajomość obsługi sprzętu biurowego,
- znajomość obsługi magazynu,
- mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta,
- mile widziana wiedza zakresu sprzedaży B2B,
- Prawo jazdy kat. B.

Prezentacja firmy

Firma 3Z Sp. z o.o. powstała w 2006 roku w Opolu i od samego począ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/12/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia