Specjalista ds. wsparcia oprogramowania (Oracle)

eConsulting Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy firmą z ponad 10-letnią historią na polskim rynku. Obecnie zatrudniamy kilkudziesięciu konsultantów na kontraktach polskich i zagranicznych. W naszym działaniu kierujemy się  prostymi i partnerskimi zasadami. Długoletnia współpraca z naszymi Konsultantami jest tym, co wyróżnia nas spośród firm konkurencyjnych.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Nr ref: Infopraca/SSOracle/KRK/0614

Lokalizacja: Kraków

Forma współpracy: kontrakt / umowa o pracę

Czas trwania projektu: nieokreślony

Wynagrodzenie przy kontrakcie: 6 000 – 10 000 PLN

Opis zadań:

  • Doradzanie i wsparcie świadczone użytkownikom
  • Przyjmowanie oraz rozwiązywanie złożonych problemów na poziomie oprogramowania
  • Rozwiązywanie problemów dotyczących interfejsów między systemami
  • Opracowanie koncepcji rozwiązań opartych na oprogramowaniu standardowym, integracja standardowego oprogramowania
  • Konfiguracja i utrzymacie aplikacji i serwerów
  • Testy oprogramowania

Oczekiwania wobec Kandydata:

  • Kilkuletnie doświadczenie w pracy przy wsparciu użytkowników
  • Dobra znajomość baz danych (Oracle)
  • Dobra znajomość SQL
  • Doświadczenie w analizie i dostarczaniu rozwiązań dla incydentów, problemów i zmian
  • Doświadczenie we wsparciu i zarządzaniu aplikacjami
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym

Mile widziane:

  • Znajomość platformy Documentum lub MS SQL
  • Certyfikat ITIL
  • Oferujemy naszym Konsultantom:
  • Współpracę  w oparciu o dogodną formę zatrudnienia (umowa o pracę / zlecenie / kontrakt)
  • Udział w wieloletnich projektach
  • Szkolenia i możliwość zdobycia certyfikatów zawodowych
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet MultiSport
  • Możliwość nauki języków obcych (angielski, francuski, niemiecki)
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej
  • Unikalna szansa rozwoju- Program Mentorski

Aplikacje prosimy przesyłać w angielskiej wersji językowej w formacie MS Word lub OpenOffice. W temacie wiadomości poprosimy wpisać numer referencyjny. Przed wysłaniem wiadomości proszę się upewnić, czy podane są: imię i nazwisko, aktualny numer telefonu oraz data dostępności.

W aplikacji proszę dołączyć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)"

Prezentacja firmy

eConsulting to pasja, entuzjazm i profesjonalizm pod jedną marką.<br/><b... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/06/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Konsulting