Specjalista ds. Wsparcia Marketingu Lokalnego

Promedica24

Legnica, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • realizacja strategii marketingowej w Rejonie
  • wdrażanie lokalnych działań marketingowych
  • koordynacja działań ATL
  • organizacja eventów, np. targów, prezentacji
  • codzienna współpraca z oddziałami firmy
  • przygotowywanie raportów i zestawień na potrzeby kadry zarządzającej

Wymagania:

  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
  • kreatywność, otwartość na nowe rozwiązania
  • znajomość narzędzi marketingowych (ATL)
  • wykształcenie wyższe (mile widziane kierunki związane z marketingiem)
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • gotowość do pracy mobilnej, czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • pracę w sympatycznym i energicznym zespole
  • możliwości rozwoju
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • dofinansowanie do karty Multisport

Prezentacja firmy

Stowarzyszenie Agencji Zatrudnienia, organizacja <br/>branżowa personaln... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Reklama / Komunikacja, Praca Analityka, Praca Badania / Rozwój, Praca Internet / e-commerce