Specjalista ds. wsparcia i utrzymania systemów IT

Human & Hunter Sp. z o.o.

44-240 Żory, śląskie

Miejsce pracy: 44-240 Żory

Human & Hunter to zespół doświadczonych specjalistów świadczących usługi doradztwa personalnego, rekrutacji i selekcji oraz pracy tymczasowej. Obecnie dla naszego klienta poszukujemy pracownika na stanowisko: Specjalisty ds. wsparcia i utrzymania systemów IT.

OPIS STANOWISKA

  • Kooperacja z dostawcami usług i systemów IT;
  • Rozpoznawanie i rozwiązywanie problemów;
  • Wdrażanie produkcyjnych systemów informatycznych;
  • Wspieranie pod kątem merytorycznym użytkowników systemu;
  • Zarządzanie uprawnieniami użytkowników;
  • Helpdesk: bieżące wypełnianie lokalnych zleceń z obszaru IT;
  • Zarządzanie konfiguracją i dostępnością systemów informatycznych;
  • Formułowanie obsługowych procedur systemów informatycznych;
  • Kreowanie i analiza konfiguracji biznesowej.

WYMAGANIA

  • Wykształcenie wyższe o kierunku informatycznym;
  • Doświadczenie na analogicznym stanowisku min. 2 lata;
  • Posiadanie wiedzy z zakresu aplikacji biurowych oraz infrastruktury IT;
  • Praktyczna znajomość administracji ERP;
  • Doświadczenie w pracy HELP DESK;
  • Posiadanie wiedzy pozwalającej na identyfikowanie oraz rozwiązywanie problemów z oprogramowaniem, sprzętem oraz sieciami komputerowymi.

OFERUJEMY

  • Umowę o prace;
  • Pracę w firmie z branży automotive;
  • Możliwość rozwoju;

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.