Praca z językiem niemieckim

Hegen Polska sp. z o.o.

Zabierzów, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Wraz z rozwojem firmy poszukujemy osoby z bardzo dobrą znajomością języka niemieckiego do pracy w młodym, ambitnym zespole. Nie wymagamy doświadczenia.

Opis stanowiska:

  • Koordynacja bieżących spraw firmy
  • Kontakt mailowy i telefoniczny z niemieckimi partnerami
  • Aktywny udział w bieżących działaniach i projektach sprzedażowych
  • Administracja dokumentacją i przepływem informacji
  • Wsparcie pracy managera sprzedaży
  • Wykonywanie tłumaczeń

Wymagania:

  • Dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i w piśmie (warunek konieczny)
  • Duża samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Umiejętność podejmowania decyzji
  • Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne i interpersonalne
  • Zaangażowanie w wykonywa obowiązki
  • Dyspozycyjność – Praca w biurze w Zabierzowie w godz. 8-16
  • Wykształcenie średnie
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Dobra organizacja pracy
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Analityczne myślenie

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w stabilnej finansowo firmie
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • Dużą samodzielność w ramach powierzonych obowiązków
  • Interesującą pracę pełną ciekawych zadań i nowych wyzwań

Warunek konieczny – Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i w piśmie

Prosimy o nieprzesyłanie aplikacji od osób nie spełniających w/w warunku

Zainteresowanych prosimy o przesłanie aplikacji – CV wraz ze zdjęciem

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami

Prezentacja firmy

Sklep internetowy zajmujący się sprzedażą sprzętu sportowego oraz rekrea... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Finanse, Praca Obsługa klienta, Praca Tłumaczenia / Wydawnictwa / Redakcja