specjalista ds. wsparcia aplikacji IT

Randstad Polska Sp. z o.o.

Gdańsk, pomorskie

Randstad Technologies specjalizuje się w rekrutacjach z obszaru informatyki oraz z pogranicza informatyki i biznesu. Koncentrujemy się na poszukiwaniu wysokiej klasy specjalistów na poziomie wszystkich szczebli organizacyjnych.

Dla jednego z naszych klientów, dużej międzynarodowej firmy produkcyjnej, która zlokalizowana jest na obrzeżach Gdańska, poszukujemy:

Nr ref.: 42432
Praca stała
Lokalizacja: Gdańsk

Zakres obowiązków:

Wsparcie IT dla fabryki 24/7/365 (praca zdalna, on-call): obszar użytkowników biurowych jak i występujących w fabryce systemów produkcyjnych.

Wspieranie i utrzymywanie:

  • aplikacji (SharePoint , SAP)
  • systemów (Windows 7, up-grade do Windows 10 + systemy produkcyjne)
  • serwerów (Windows 2008, 2012)
  • infrastruktury sieciowej (Cisco)

Oczekiwania:
  • 2-3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku, najlepiej w firmie produkcyjnej
  • umiejętność konfiguracji urządzeń sieciowych (głównie Cisco)
  • umiejętność pisania skryptów -PowerShell oraz makr -VBA
  • znajomość systemów operacyjnych (Windows 7, Windows 8) i serwerów Windows (2008,2012)
  • znajomość bazy danych SQL
  • znajomość Microsoft Sharepoint/Sharepoint Designer (admin + rozwój oprogramowania)
  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie
  • mile widziana znajomość systemu SAP
  • mile widziane certyfikaty Microsoft w zakresie systemów operacyjnych i/lub serwerowych (MCSA)

Oferta:
  • umowę o prace na atrakcyjnych warunkach finansowych
  • prywatne ubezpieczenie zdrowotne
  • karta MultiSport
  • premie roczne

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)