Specjalista ds. wprowadzania danych - zatrudniamy osoby niepełnosprawne - Długołęka

Sanpro Job Service Sp. z o.o.

Długołęka, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Sanpro Job Service Sp. z o.o. – Agencja Zatrudnienia nr wpis do KRAZ. 2360, należy do ogólnopolskiej Grupy Kapitałowej IMPEL i jest jedną z najbardziej dynamicznie rozwijających się firm, specjalizujących się w szeroko pojętym outsourcingu funkcji personalnych. Dla jednej ze spółek Grupy Kapitałowej IMPEL poszukujemy kandydatów na stanowisko:

SPECJALISTA DS. WPROWADZANIA DANYCH

lokalizacja: Długołęka

Opis stanowiska:
• Wprowadzanie danych do systemu SAP;
• Przygotowywanie i analiza raportów i zestawień;
• Wsparcie działu Allegro;

Oferujemy
• pracę w międzynarodowym środowisku;
• korzystanie z know-how w jednym z największych sklepów internetowych;
• szkolenia;
• motywacyjny system wynagrodzeń;
• przyjazną atmosferę pracy;
• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

Jesteśmy otwarci na współpracę z osobami niepełnosprawnymi!

Zainteresowane osoby proszone są o zgłaszanie się przez formularz.

Zastrzegamy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

Wymagania

• Bardzo dobra znajomość programu Excel;
• Rzetelność i skrupulatność w wykonywaniu obowiązków służbowych;

Prezentacja firmy

Impel HR Service Sp. z o.o. działa na rynku polskim w ramach Grup... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/09/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa