Specjalista ds. Weryfikacji Kontraktu (Merchandiser)

Adecco Poland Sp. z o.o.

Siedlce, mazowieckie

Miejsce pracy: Siedlce
Kim jesteśmy?
Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 63 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
Dlaczego warto u nas pracować?
Ważna jest dla Ciebie pasjonująca i rozwijająca praca? Jednocześnie cenisz bezpieczeństwo, zasady fair play i dobrą atmosferę? My też tak mamy, dlatego pracujemy w Adecco! Też chcesz? Dołącz do naszego zespołu!

Zadania:

  • Nawiązywanie i rozwijanie relacji
  • Budowanie partnerstwa z Klientami
  • Prowadzenie rozmów biznesowych
  • Weryfikacja działań klienta z zapisami kontraktu
  • Implementacja działań marketingowych w punktach sprzedaży

Oczekiwania:

  • Minimum roczne doświadczenie w branży FMCG w obszarze merchandisingu, sprzedaży
  • Wykształcenie minimum średnie (wyższe będzie dodatkowym atutem)
  • Łatwość nawiązywania kontaktów oraz budowania pozytywnych relacji
  • Aktualna książeczka sanepidowska lub jej wyrobienie zaraz po zatrudnieniu
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Prawo jazdy kat. B oraz doświadczenie w prowadzeniu samochodu
  • Znajomość j. angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Zatrudnienie przez Adecco Poland w oparciu o umowę o  pracę tymczasową
  • Pracę z rozpoznawalnymi markami
  • Możliwość rozwoju i awansu w międzynarodowej firmie o  ugruntowanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjny system płacowy (podstawa + premia)
  • Narzędzia niezbędne do pracy - samochód służbowy,  tablet, telefon (również do prywatnego użytku)
  • Możliwość korzystania z benefitów pozapłacowych

Numer referencyjny: MER/09/WA1
ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA? APLIKUJ DO NAS!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk - Aplikuj, znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.