Specjalista ds. Wdrożeń

Billennium Sp. z o.o.

Lublin, Warszawa, lubelskie

Miejsce pracy: Lublin, Warszawa

Opis stanowiska:

  • Praca nad wdrożeniem i utrzymaniem rozwiązań z zakresu DataMart opartych o technologie Microsoft
  • Wdrożenia w środowiska TEST / PRE-PROD / PROD
  • Ścisła współpraca z zespołem projektowym i zespołem release management

Wymagania:

  • Minimum 2-3 letnie doświadczenie w pracy z SQL Server
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Znajomość narzędzi SQL Server (Management Studio, T-SQL; kreowanie procedur, tabel, widoków, uruchamianie skryptów, interpretowanie komunikatów błędów)
  • Doświadczenie w administrowaniu SQL Server
  • Doświadczenie w pracy z SQL Server Agent
  • Wiedza w zakresie kreowania SQL Jobs
  • Umiejętność pracy z SQL Server Agent
  • Wiedza na temat OLAP i Active Directory
  • Wiedza w zakresie administrowania Windows Serwer
  • Mile widziana znajomość C# / Java / PHP
  • Bardzo dobra znajomość angielskiego

Oferujemy:

  • Szkolenia wstępne
  • Pełnoetatowe zatrudnienie – możliwość wyboru formy współpracy (w tym pracy zdalnej)
  • Prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie oraz kartę multisport
  • Zajęcia z języka angielskiego
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.