Specjalista ds. wdrożeń z językiem rosyjskim

Transporeon Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Od: Transporeon Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Kraków

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: mniej niż 1 rok

Wykształcenie: Wyższe licencjackie

Branża: Praca IT - ERP, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców

Firma TRANSPOREON od 15 lat tworzy i dostarcza wiodącą platformę e-logistyczną na rynku europejskim.

TRANSPOREON to oparta na Internecie, zamknięta platforma logistyczna, która łączy przedsiębiorstwa handlowe i przemysłowe z ich usługodawcami transportowymi. TRANSPOREON optymalizuje procesy logistyczne, ogranicza nakłady administracyjne oraz ułatwia komunikację pomiędzy firmami załadowczymi i przewozowymi. Dodatkowo platforma umożliwia redukcję pustych kilometrów, skrócenie czasu oczekiwania na załadunek i rozładunek oraz lepsze wykorzystanie zasobów. Dzięki rozwiązaniu TRANSPOREON korzystają zarówno załadowcy jak i przewoźnicy, co umacnia wzajemne relacje biznesowe.

W związku z rozwojem TRANSPOREON poszukujemy osoby, która dołączy do naszego zespołu, jako:

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie warsztatów z klientem międzynarodowym oraz działami IT odpowiedzialnymi za wdrożenie systemu
  • Analizowanie wymagań i potrzeb klienta
  • Aktywne uczestniczenie w procesie implementacji, bezpośredni kontakt z klientem
  • Projektowanie rozwiązania zintegrowanego z wewnętrznym systemem ERP klienta
  • Wewnętrza i zewnętrzna komunikacja w trakcie fazy implementacji
  • Nadzorowanie projektów pod kątem wymagań klienta i ram czasowych

Wymagania:

  • Zaawansowana znajomość języka rosyjskiego w mowie i w piśmie
  • Język angielski i polski - stopień komunikatywny
  • Wykształcenie wyższe, informatyczne (informatyka, telekomunikacja, automatyka lub pokrewne)
  • Umiejętność prezentacji i bardzo dobra umiejętność komunikacji
  • Znajomość systemu zarządzania relacyjnymi bazami danych w tym języka zapytań SQL, znajomość XML, Web Service
  • Umiejętność czytania dokumentów projektowych
  • Gotowość do podjęcia podróży służbowych (ok. 20%)
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Samodzielną, odpowiedzialną i pełną wyzwań pracę w rozwijającej się organizacji
  • Pracę w międzynarodowej organizacji oraz możliwość rozwoju zawodowego
  • Umowę o pracę oraz atrakcyjny pakiet socjalny
  • Przyjazną atmosferę pracy