Specjalista ds. Wdrożeń w Dziale Informatyki

Power Media

Warszawa, mazowieckie

Power Media

Od: Power Media
Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:
• integracja narzędzi i systemów analitycznych (IBM SPSS i autorskich Predictive Solutions) z systemami bazodanowym, raportującymi i operacyjnymi i innymi u klientów firmy;
• tworzenie aplikacji uzupełniających do dystrybuowanych programów oraz do budowanych systemów analitycznych w oparciu o narzędzia IBM SPSS i inne;
• techniczne wsparcie klientów w zakresie użytkowania dostarczonych rozwiązań informatycznych i aplikacji;
• wspieranie działu IT w działaniach wewnętrznych firmy.

Wymagania:
• wykształcenie wyższe (preferowane informatyczne);
• znajomość zagadnień administracyjnych systemów Windows, Linux, Unix, (konfiguracja systemów, umiejętność skryptowania shellowego, itp.) oraz funkcjonowania aplikacji;
• wiedza z zakresu serwerów aplikacyjnych (WebSphere, WebLogic, JBoss, Tomkat) oraz technologii integracyjnych (WebSevices, SOAP, REST, XML, J2EE, JMS, JSP itp.) i ich praktycznego wykorzystania do budowy i komunikacji systemów informatycznych;
• znajomość zagadnień systemów bazodanowych (administrowanie bazami, język PL/SQL);
• kreatywność i umiejętność samodzielniej organizacji pracy;
• czynna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

Dodatkowym atutem będą:
• umiejętność programowania (C++, Java) oraz znajomość języków skryptowych (np. JavaScript, Python, PHP);
• znajomość oprogramowania IBM SPSS oraz wiedza z zakresu innych narzędzi i systemów analizy danych (Statistica, SAS, R, KNIME itp.), oraz narzędzi BI (IBM Cognos, Oracle BI, Power BI itp.);
• znajomość zagadnień gromadzenia i przetwarzania danych Big Data (Hadoop, MapReduce, Spark, HDFS, Hive itp.).

Oferujemy:
• interesującą pracę i przyjazną atmosferę w zespole;
• umowę o pracę i świadczenia po okresie próbnym;
• atrakcyjne wynagrodzenie z systemem premiowania;
• możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji;
• aktywny udział w projektowaniu rozwiązań.

Praca na tym stanowisku może wymagać wyjazdów do klientów, u których firma realizuje wdrożenia oraz okazjonalnie do biura firmy w Krakowie.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media