Specjalista ds. wdrożeń systemów informatycznych

Intredo

Kraków / Warszawa, małopolskie

Intredo

Od: Intredo
Miejsce pracy: Kraków / Warszawa

Osoba na stanowisku Specjalisty ds. wdrożeń będzie odpowiedzialna za wdrażanie na środowiska produkcyjne dostarczonych serwisów oraz treści, uprzednie testowanie ich oraz dbanie o porządek w środowiskach testowym i produkcyjnym. Specjalista dołączy do działu Technology w Intredo.

Obowiązki:

  • Wdrażanie na środowiska produkcyjne serwisów oraz treści przygotowywanych w ramach firmy,
  • Dbanie o porządek środowiska testowego oraz produkcyjnych,
  • Testowanie funkcjonalne rozwiązań na środowisku testowym oraz produkcyjnym,
  • Współpraca z pozostałymi działami firmy w ramach prowadzonych prac,
  • Współpraca z Administratorem serwerów w zakresie konfiguracji oraz przygotowania środowisk.

Wymagania:

  • Dobra znajomość GIT,
  • Dobra znajomość FTP, sFTP,
  • Podstawowa znajomość SSH,
  • Podstawowa znajomość PHP oraz JavaScript,
  • Podstawowa znajomość technologii bazodanowych MySQL oraz SQLite,
  • Umiejętność analitycznego myślenia,
  • Rzetelność,
  • Bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane:

  • Znajomość skryptów/technologii Autodeploy oraz Continuous Integration,
  • Umiejętności automatyzowania procesów testowania.

Oferujemy:

  • Przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole oraz wiele okazji do integracji,
  • Możliwość szkoleń i rozwoju zawodowego,
  • Elastyczny czas pracy,
  • Prywatną opiekę medyczną i pakiet Multisport.
Intredo