Specjalista ds. Utrzymania Ruchu

Work Service Express.

Piekary Śląskie, śląskie

Miejsce pracy: Piekary Śląskie

Oferujemy:

• rozwój w ramach nowoutworzonej komórki „utrzymania ruchu”
• wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji, umiejętności
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• narzędzia niezbędne do wykonywania pracy na powierzonym stanowisku
• bogaty pakiet świadczeń socjalnych
• specjalistyczne szkolenia
• możliwość uczestnictwa i szkoleń w realizowanym programie Lean Manufacturing w firmie
• ciekawą pracę w nowocześnie zarządzanej firmie, inwestującej w rozwój swojej załogi

Główne odpowiedzialności i zadania:

• opracowanie planów remontów i przeglądów urządzeń, instalacji w Spółce oraz realizacja zadań wynikających z tych planów
• tworzenie, aktualizacja i nadzór nad dokumentacją techniczną
• opracowywanie założeń budżetowych w zakresie inwestycji i remontów
• przygotowywanie dokumentacji do zapytań ofertowych, analiza i ocena ofert
• raportowanie wskaźników UR
• proponowanie działań prewencyjnych i naprawczych – analiza przyczyn awarii
• wprowadzanie usprawnień techniczno-ruchowych
• określanie minimalnych stanów magazynowych części zamiennych

Wymagania:

• 2-lata doświadczenia zawodowego w obszarze utrzymania ruchu
• wykształcenie średniego technicznego
• dobra organizacji pracy własnej
• umiejętność pracy w zespole
• systematyczność, skrupulatność i precyzja w działaniu
• znajomość układów hydraulicznych, pneumatycznych oraz układów mechanicznych (przenośniki, napędy i przekładnie)
• znajomość systemu CMMS będzie dodatkowym atutem

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.