Valeo Electric and Electronic Systems Sp. z o.o.

Firma Valeo jest wiodącym na świecie dostawcą dla przemysłu motoryzacyjnego, zatrudnia ponad 92 tysiące osób w 30 krajach. Do naszego zakładu w Czechowicach-Dziedzicach - Valeo Oddział Produkcji i Regeneracji Systemów Napędowych, aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Utrzymania Ruchu

Miejsce pracy: 43-500 Czechowice Dziedzice

Zakres zadań na stanowisku:
• Kalkulacja i raportowanie wskaźników utrzymania ruchu;
• Aktualizacja danych/generowanie raportów w systemie SAP;
• Zamawianie i wprowadzanie części zamiennych na magazyn techniczny;
• Wsparcie w prowadzeniu dokumentacji technicznej;
• Prowadzenie projektów dotyczących poprawy niezawodności maszyn;
• Analizowanie awarii maszyn celem eliminacji ich przyczyn źródłowych;
• Koordynowanie projektów oszczędnościowych w UR;
• Wsparcie techników UR w usuwaniu skomplikowanych awarii.

Oferujemy:
• Zatrudnienie w międzynarodowej firmie produkcyjnej, będącej liderem w branży automotive;
• Atrakcyjne warunki zatrudnienia;
• Możliwości rozwoju oraz dostęp do narzędzi i metodologii stosowanych według najwyższych standardów.

Oczekiwania wobec kandydatów:
• Wykształcenie wyższe techniczne;
• Dobra znajomość obsługi komputera.
• Znajomość rysunku technicznego i schematów elektrycznych;
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego;
• Umiejętność pracy w zespole;
• Samodzielność i dokładność;
• Przynajmniej podstawowa wiedza z zakresu budowy i programowania; sterowników Siemens serii S7;
• Znajomość programu Solid Works będzie dodatkowym atutem.

When was your last real thrill?

Nigdy nie idziesz, kiedy możesz biec. Dziś robisz to, co inni będą robili jutro. Korzystasz z życia w pełni. Sięgnij po więcej! Poddaj się emocjom, które przerosną Twoje oczekiwania! Życie w pracy powinno być pasjonujące, w Valeo jest.

Valeo adds value.
You make it happen.

www.valeo.com www.valeocareers.com