SPECJALISTA DS. UTRZYMANIA RUCHU

CUT Service

43-382 Bielsko-Biała, śląskie

Opis stanowiska pracy

- serwisowanie maszyn oraz doradztwo techniczne w zakresie maszyn dla wyposażenia krojowni (cuttery jedno i wielowarstwowe, lagowarki, maszyny do cięcia na pasy, magazyny dla rolek materiału znanych marek niemieckich i hiszpańskich)
- prace instalacyjne oraz montażowe na rzecz klientów firmy,
- przeprowadzanie szkoleń z obsługi maszyn,
- reprezentowanie firmy w kontaktach z klientami,
- praca mobilna na terenie całego kraju w przypadku instalacji i napraw maszyn u klienta (jeżeli czas pracy podczas delegacji wyniesie więcej niż 8 godz., to pracownikowi przysługują płatne nadgodziny rozliczane następnego miesiąca wraz z wypłatą, pracodawca zapewnia samochód służbowy oraz opłaca hotel i wyżywienie)
- praca stacjonarna w biurze w Bielsku-Białej (w dniach na miejscu od 8.00-16.00) - podczas dni spędzonych na miejscu pracownik wypełnia dokumenty delegacyjne, raporty o dokonanych naprawach i wymienionych częściach,
- praca od pon. do pt., tylko w pilnych przypadkach podczas awarii na produkcji wyjazd do klienta w weekend.

Wymagania

- doświadczenie w obsłudze maszyn CNC lub wykształcenie kierunkowe,
- znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym, umożliwiająca swobodny, codzienny kontakt z centralą (podczas szkoleń, zgłaszania telefonicznego bądź mailowego problemów technicznych),
- prawo jazdy kat.B,
- gotowość do wyjazdów służbowych.

Prezentacja firmy

CUT Service to dynamicznie i prężnie rozwijająca się firma skupio... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/12/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
3 miesiące
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
1 850PLN - 4 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
płatne nadgodziny
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis