Hirschvogel Components Poland Sp. z o.o.

Specjalista ds. Utrzymania Ruchu – Budynek /Infrastruktura

Miejsce pracy: Gliwice ( w pobliżu: Żory, Mikołów, Zabrze, Chorzów, Katowice, Bytom, Rybnik)

Hirschvogel Automotive Group zalicza się do największych producentów obrabianych plastycznie elementów konstrukcyjnych ze stali i aluminium. Ponad 4000 pracowników w ośmiu zakładach na całym świecie wytwarza części formowane i komponenty dla przemysłu motoryzacyjnego i jego dostawców systemowych.

W naszej fabryce w Gliwicach ponad 170 pracowników produkuje części dla branży automotive z wykorzystaniem najnowszych technologii w dziedzinie kucia na ciepło. Aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Specjalista ds. Utrzymania Ruchu – Budynek/Infrastruktura

Opis stanowiska:

  • utrzymanie infrastruktury technicznej obiektu zgodnie z wymogami technicznymi oraz prawa budowlanego
  • nadzór nad eksploatacją, konserwacjami, remontami zgodnie z harmonogramem przeglądów
  • współpraca, kontrola oraz nadzór firm podwykonawczych
  • kontakt z wykonawcami, pozyskiwanie ofert, tworzenie zamówień
  • dbałość o porządek i zgodność dokumentacji technicznej

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Znajomość j. angielskiego lub niemieckiego (mile widziane)
  • Uprawnienia SEP grupa I,II,III
  • Sumienność i samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań

Oferujemy:

  • umowa o pracę w międzynarodowej firmie (początkowo zatrudnienie przez ATP z możliwością przejścia bezpośrednio pod firmę)
  • atrakcyjne wynagrodzenie, liczne kursy i szkolenia (w tym kursy j. angielskiego i niemieckiego w firmie)
  • praca w przyjaznej atmosferze
  • prywatna opieka medyczna Medicover oraz możliwość przystąpienia do Multisport Benefit
  •  ZFŚS obejmujący również pracowników APT
Jesteś zainteresowany pracą w nowoczesnej, rozwijającej się firmie? Wyślij aplikację on-line jeszcze dziś!