specjalista ds. usł turystycznych/ przedstawiciel handlowy

AD Innovations

31-131 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Biuro podróży Wonder Travel zlokalizowane w Krakowie przy ul. Garbarskiej 4 poszukuje kandydata na stanowisko przedstawiciela handlowego ( stanowisko mobilne/home office) Praca jako cały etat lub pół etatu lub jako dodatkowe zajęcie.
Osoby zainteresowane z poza Krakowa tez mile widziane.

Do obowiązków pracownika należeć będzie: Wyszukiwanie i nawiązywane współpracy z nowymi firmami i klientami indywidualnymi w regionie. Spotkania z klientami w dogodnych dla nich godzinach, budowanie i podtrzymywanie trwałych relacji handlowych z istniejącymi klientami. Samodzielne planowanie pracy własnej w zakresie wyznaczania tras i terminów spotkań z klientami. OFERUJEMY: ciekawą pracę pełną wyzwań stanowisko o dużym stopniu samodzielności

Wymagania

WYMAGANIA: doświadczenie w na stanowisku przedstawiciela handlowego/regionalnego w sprzedaży ofert wyjazdowych indywidualnych i grupowych znajomość branży turystycznej prawo jazdy kategorii B zdolności negocjacyjne i sprzedażowe operatywność i dyspozycyjność ( dopasowanie się do godzin klientów) bardzo dobra znajomość pakietu office
Bardzo dobra organizacja pracy

Prezentacja firmy

Biuro podróży WONDER TRAVEL zostało stworzone przez rodzinę, której wiel... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/10/2016
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Praca w hotelu / Turystyka, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Sprzedaż - Account Management