Specjalista ds. Upowszechniania w projekcie PO KL

GlobalFun Sp. z o.o.

Warszawa, 02-661, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Zakres zadań Specjalisty ds. Upowszechniania obejmuje m.in.:
- opracowanie i zrealizowanie planu upowszechniania
- opracowanie lub zamówienie informacji i materiałów promocyjnych
- aktywne dotarcie z informacją telefonicznie, mailowo, bezpośrednio do możliwie najszerszego grona osób z grup docelowych w tym m.in. szkół, poradni psychologiczno-pedagogicznych, kuratoriów etc.
- aktualizację informacji na stronie www projektu
- mainstreaming
- kontakt z mediami, dziennikarzami
- umawianie i koordynacja prezentacji produktów grupom docelowym i grupom wpływu
- współpraca z kadrą naukową
- organizacja szkoleń i rekrutacja uczestników
- zamówienie materiałów metodycznych, promocyjnych i DVD z produktami
- dostarczenie produktów projektu do wszystkich szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych oraz placówek systemu oświaty w formie drukowanej i elektronicznej za pośrednictwem kuratoriów
- dostarczenie produktów projektu do wszystkich szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych oraz placówek systemu oświaty w formie elektronicznej drogą elektroniczną
- dotarcie do wirtualnych i realnych miejsc w których przebywają uczniowie i umieszczenie tam informacji nt. produktów projektu np. portale społecznościowe, biblioteki, etc
- przeprowadzeniem promocji w Internecie
- koordynacja współpracy z partnerami medialnych, technicznymi, społecznymi
- współpraca w/w zakresie z Menedżerem Projektu, Kierownikiem Naukowym, Asystentem Projektu

Wymagania

Doświadczenie w zakresie reazliacji w/w zadań.
Doświadczenie w realizacji projektów europejskich.
Mile widziane doświadczeni w pracy ze szkołami ginnazjalnymi, ponagimnazjalnymi, kuratoriami, ośrodkami kształcenia nauczycieli, doradcami zawodowymi itp.

Prezentacja firmy

Firma GlobalFu świadczy zintegrowane usługi w zakresie: <br/>- nowych te... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/12/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
6 miesięcy
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia