Opis stanowiska pracy

Zatrudnimy do pracy : Specjalistę ds ubezpieczeń

Zadania:
- Pozyskiwanie i profesjonalna obsługa w zakresie świadczonych usług
ubezpieczeniowych (ubezpieczenia majątkowe, komunikacyjne, na życie)
- sporządzanie dokumentacji w zakresie świadczonych usług,
- kreowanie pozytywnego wizerunku firmy na zewnątrz,

Oferujemy:
- umowa o pracę, pełny etat (podstawa + premie za sprzedaż)
- precyzyjnie określoną ścieżkę kariery
- prywatną opiekę medyczną
- kompleksowe szkolenie przygotowujące do pracy

Wymagania

Wymagania:
- Min. 1 rok doświadczenia w obsłudze klienta, sprzedaży ;
- wykształcenie wyższe
- umiejętność budowania i podtrzymywania długotrwałych relacji z klientami,
- komunikatywność, odpowiedzialność, sumienność

Prezentacja firmy

FIDES Mobilni Doradcy Ubezpieczeniowo-Kredytowi Sp z o.o. to firm... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/04/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
2 000PLN - 3 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Ubezpieczenia