SPECJALISTA DS. TWORZENIA INSTRUKCJI MASZYN PRZEMYSŁOWYCH

Autojet

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Zakres obowiązków:

  • tworzenie instrukcji maszyn przemysłowych,
  • tworzenie bazy zdjęć maszyn oraz podzespołów do celów wewnętrznych,
  • współpraca z różnymi działami firmy.

Wymagania:

  • absolwent uczelni technicznej (lub student studiów zaocznych),
  • znajomość podstaw budowy maszyn,
  • umiejętność nagrywania filmów i robienia zdjęć,
  • umiejętność pracy w programie obróbki graficznej,
  • zaawansowana umiejętność obsługi Microsoft Office (Word, Excel, PowerPoint),
  • komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów,
  • umiejętność organizacji własnego czasu pracy,
  • prawo jazdy kat. B.

Mile widziane:

  • mile widziana znajomość zagadnień dot. tworzenia instrukcji,
  • mile widziana wiedza z zakresu procesów produkcji.

Oferujemy:

  • pracę w nowoczesnym i rozwijającym się przedsiębiorstwie,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji ( CV + list motywacyjny ) za pomocą przycisku: APLIKUJ

Prezentacja firmy

Firma Autojet składa się z dwóch równoległych działów. Dział kons... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/06/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca na produkcji, Praca Biuro / Dokumentacja