Specjalista ds. Turystyki

EASY Surf Travel

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy samodzielnej i doświadczonej osoby na stanowisko specjalisty ds. turystyki/sprzedawcy w naszym internetowym biurze podróży - EASY SURF Travel!

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • w ambitnej i rozwijającej się firmie
  • zniżki na organizowane przez nas wyjazdy
  • szkolenia windsurfingowe i kitesurfingowe
  • możliwość rozwoju
  • wynagrodzenie + atrakcyjne prowizje
  • home office

Wymagania:

  • doświadczenie w branży turystycznej
  • znajomość systemów rezerwacyjnych (merlin, bluevendo)
  • znajomość branży turystycznej
  • dyspozycyjność do pracy na pełen etat
  • znajomość języka angielskiego
  • umiejętność obsługi komputera / MS Office
  • wysoka kultura osobista

Mile widziane:

  • znajomość branży windsurfingowej i kitesurfingowej

Miejsce pracy: Poznań

Prosimy o przesyłanie CV.

Odpowiemy tylko na wybrane zgłoszenia.

Prezentacja firmy

EASY Surf Travel <br/> <br/>Marzysz o windsurfingowych lub kitesurfingow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Praca w hotelu / Turystyka, Praca Administracja biurowa, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Internet / e-commerce, Praca Obsługa klienta