Opis stanowiska pracy

Biuro Podróży AN-TRAVEL poszukuje pracowników na stanowisko specjalisty ds. turystyki. Poszukujemy osób, które posiadają doświadczenie na stanowisku związanym z bezpośrednią obsługą klienta i dobrze znają systemy rezerwacyjne.

Miejsce pracy:
Biuro Podróży „GALERIA TWIERDZA” Kłodzko ul. Wita Stwosza 5

Oczekujemy:
* co najmniej rocznego doświadczenia w branży turystycznej na podobnym stanowisku;
* biegłej znajomości systemów rezerwacyjnych wiodących touroperatorów
* dobrej znajomości ofert największych polskich touroperatorów
* znajomości języka niemieckiego lub/i angielskiego;
* komunikatywności i umiejętności nawiązywania relacji;
* zaangażowania;
* mile widziany udział w wyjazdach prywatnych i study tour

Oferujemy:
* pracę w młodym i dynamicznym zespole;
* atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy;
* możliwości rozwoju (m.in. wyjazdy studyjne)

Prezentacja firmy

Nasze biuro istnieje od 2003 roku, ale nasze doświadczenie zdobyw... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/01/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Praca w hotelu / Turystyka