Specjalista ds. turystyki Katowice

P.W. Gryf Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Touroperator z Katowic poszukuje osoby na stanowisko specjalisty ds. turystyki.
Oferujemy ciekawą pracę na stanowisku specjalista ds. turystyki.
Jesteśmy touroperatorem i robimy głównie turystykę wyjazdową. Do podstawowych obowiązków pracownika będzie należało: bieżąca obsługa klienta, utrzymywanie kontaktów, korespondencji z kontrahentami zagranicznymi również rozmowy telefoniczne w języku angielskim. Przygotowanie ofert, agendy, programy wyjazdowe, kalkulacje i modelowanie imprez na stronie www.
Oferujemy pracę w stabilnej agencji turystycznej funkcjonującej na rynku od 1994 r.
Możliwość udziału w zagranicznych wyjazdach work shop, study tour.

Osoby zainteresowane i spełniające powyższe warunki prosimy o przesłanie CV z listem motywacyjnym.

Wymagania

- bardzo dobra znajomość języka angielskiego, minimum dobra
- znajomość geografii, regiony turystyczne, podstawy zagadnień turystyki,
- dobrze widziane doświadczenie w zakresie obsługi klienta oraz sprzedaży ofert,
- bardzo dobrą umiejętność obsługi podstawowych systemów komputerowych, Microsoft,
- komunikatywność, uprzejmość, chęć podnoszenia umiejętności,
- duże zaangażowanie w wykonywaną pracę, dyspozycyjność i samodzielność w działaniu,
- sumienność, odpowiedzialność i staranność w działaniu

Prezentacja firmy

Jesteśmy touroperatorem i robimy głównie turystykę wyjazdową.<br/... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/08/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Praca w hotelu / Turystyka