Specjalista ds. turystyki grupowej i marketingu oferty turystycznej

Gmsynergy Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Biuro podróży o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym poszukuje osoby na stanowisko Specjalisty ds. turystyki grupowej
i marketingu oferty turystycznej.

W zakresie obowiązków osoby zatrudnionej na to stanowisko będzie:
- aktywne pozyskiwanie i stały kontakt z Klientami i kontrahentami grupowymi
(mile widziana własna baza sprawdzonych Klientów)
- przygotowywanie prezentacji ofert turystycznych i prowadzenie negocjacji
- tworzenie ofert dopasowanych do potrzeb Klientów i realizowanie sprzedaży
- kreowanie dobrego wizerunku firmy na rynku
- analiza rynku i branży turystyki (rekreacyjnej, studyjnej, biznesowej)
- samodzielna organizacja przyjazdów grupowych dla turystów zagranicznych

Wymagania:
- wyższe wykształcenie
- czynne prawo jazdy kat.B
- doświadczenie w organizacji i sprzedaży imprez turystycznych ( Europa )
- znajomość branży turystycznej oraz systemów rezerwacyjnych
- biegła znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie, znajomość jęz.niemieckiego,
francuskiego lub włoskiego będzie dodatkowym atutem
- umiejętność pozyskiwania nowych klientów i znajomość technik sprzedaży
- dobra organizacja pracy, samodzielność, duża inicjatywa własna
- orientacja na osiąganie wyznaczonych celów

Oferujemy:
- stabilne warunki zatrudnienia: umowę o pracę na cały etat
- ciekawą pracę przy różnorodnych projektach turystycznych w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i osiąganych rezultatów (w tym wysokie prowizje od sprzedaży)
- możliwość dalszego rozwoju osobistego poprzez cykliczne szkolenia profilowane , szkolenia
z umiejętności miękkich oraz wyjazdy studialne

Prosimy o przesyłanie CV wraz ze zdjęciem. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami w celu przeprowadzenia rozmowy kwalifikacyjnej.

Prezentacja firmy

Biuro podróży

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/01/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Wynagrodzenie
2 500PLN - 4 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Praca w hotelu / Turystyka