Specjalista ds. turystyki / Account Manager do zespołu międzynarodowego PL/ENG/RUS

SocialTravel.pl

Warszawa, 02-797, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Specjalista ds. turystyki / Account Manager do zespołu międzynarodowego PL/ENG/RUS/GER

SocialTravel Booking Software&Marketplace for Local Tours&Attractions

Lubisz podróżować? Dołącz do jednego z najszybciej rozwijających się travel-tech startupów ostatnich lat! Zacznij swoją przygodę z nami już dziś! Pracuj w kreatywnej atmosferze w naszym biurze na Stadionie Narodowym. Odnosimy sukcesy na rynku turystycznym od 2013 roku!

Będziesz odpowiedzialny/a za rozwój naszej firmy na krajowym i zagranicznych rynkach: tysiące turystów z całego świata czekają na naszą pomoc w znalezieniu i zarezerwowaniu najlepszych lokalnych atrakcji turystycznych, aktywności oraz wycieczek fakultatywnych.

Kogo szukamy?

Szukamy kilku osób do naszego zespołu międzynarodowego:

GER Account Manager - praca od zaraz, tłumaczenia ofert na j. niemiecki plus współpraca z klientem b2c b2b.

PL Account manager - współpraca z klientem krajowym w języku polskim

ENG Account manager - współpraca z klientem zagranicznym - biegłej znajomości j. angielskiego, język angielski na poziomie min. C1, anglistyka lub native l

RUS Account Manager - obsługa rosyjskiego klienta, język rosyjski native (Ukraina, Białoruś) lub po lingwistyce

Twoje zadania:

selekcja ofert turystycznych (lokalne wycieczki i atrakcje) z danego regionu,

nawiązanie kontaktu z firmami typu lokalne biura podróży i atrakcje turystyczne

przedstawienie oferty współpracy, negocjacje,

wsparcie/szkolenie firmy we wdrożeniu naszego oprogramowania oraz dodaniu ofert

opieka nad partnerem i utrzymywanie pozytywnych relacji

obsługa zapytań turystów nt. ofert partnera.

OPCJONALNIE

biegłej znajomości j. angielskiego lub rosyjskiego - opcjonalnie

doświadczenie w branży turystycznej

copywriting: pisanie ciekawych tekstów nt. ofert turystycznych

umiejętności negocjacyjne

doświadczenie w sprzedaży

zainteresowania podróżami, nowymi technologiami, marketingiem i sprzedażą

dodatkowe atuty: inne języki obce: arabski, włoski, hiszpański, turecki, niemiecki, czeski

Co proponujemy?

praca w startupowej atmosferze w młodym zespole,

doświadczenie w najszybciej rozwijających się branżach XXI wieku (e-commerce/turystyka/software saas),

elastyczne godziny pracy (pełny etat),

ciekawe miejsce pracy na Stadionie Narodowym

STUDY TOURS możliwość podróżowania, odwiedzanie atrakcji turystycznych,

uczestnictwo w szkoleniach i eventach,

nauczysz się korzystać z różnych narzędzi (CRM, CMS, aplikacje biznesowe, narzędzia sprzedażowe i marketingowe),

podstawa wynagrodzenia + premie i bonusy za wyniki,

wprowadzanie własnych pomysłów.

Prosimy o CV wraz z listem motywacyjnym

Wymagania

Czego wymagamy?

komunikatywności, łatwość nawiązywania kontaktu z klientami B2B (biura podróży) i B2C (turyści)

nastawienie na osiąganie celów,

elastyczności i sumienności w pracy,

energiczności i "pogody ducha",

dyspozycyjności,

umiejętność szybkiego uczenia się oraz wyciągania wniosków,

doskonałej organizacji pracy własnej,

kreatywność i umiejętność przekonywania innych do swojego zdania.

Prezentacja firmy

SocialTravel Booking Software&Marketplace for Local Tours&Attractions <b... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
2 500PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management