Specjalista ds. transportu

AJT

Sulejówek Miłosna, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Firma transportowa z siedzibą w Halinowie zatrudni osobę na stanowisko specjalisty ds. transportu

Obowiązki:

-koordynowanie pracy floty własnych pojazdów, planowanie transportów na podstawienie przyjętych zleceń,

-przyjmowanie zleceń transportowych, bieżąca koordynacja, rozwiązywanie problemów

-nadzór nad pracą kierowców

- nadzór nad obiegiem dokumentacji transportowej

- budowanie dobrych relacji ze stałymi klientami, jak również poszukiwanie nowych potencjalnych klientów.

Oczekujemy:

- doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

- znajomości giełdy Trans,

- prawo jazdy kat. B.

- znajomości czasu pracy kierowców,

-dyspozycyjności,

-znajomości języka ang.

- samodzielności i dobrej organizacji pracy

- umiejętności pracy pod presją czasu

-dyspozycyjności

Oferujemy:

-stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

-możliwość rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV.

Zastrzegamy prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi osobami.

Prezentacja firmy

Firma AJT to działająca od 1991 roku firma transportowa.<br/><br... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/11/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców