Gzella Poland Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.

Specjalista ds. transportu krajowego

Od: Gzella Poland Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.
Miejsce pracy: Osie k Grudziądz, Świecie, Chełmno, Chojnice

Zakres obowiązków:

  • nadzorowanie nad transportem krajowym
  • współpraca i rozliczanie 3-4 firm przewozowych, zatrudniających ok. 40 pracowników
  • ustalanie codziennych grafików tras na dostawy wyrobów mięsno – wędliniarskich do klientów w Polsce centralnej, północnej i częściowo południowej.

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie,
  • biegła znajomość języka angielskiego,
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • znajomość obsługi komputera,
  • dobra organizacja pracy i systematyczność,
  • uczciwość i wytrwałość w działaniu.

Kandydatom oferujemy:

  • pracę w firmie o standardach europejskich,
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • możliwość korzystania z Gzella Fitness Center, zakładowych ośrodków wypoczynkowych.