Specjalista ds. Testów Oprogramowania

Centralny Ośrodek Informatyki

Warszawa, mazowieckie

Nie jesteśmy typową instytucją państwową. Działamy skutecznie, jak najlepsze firmy komercyjne. Naszym celem jest tworzenie Państwa przyjaznego ludziom w oparciu o nowe technologie. Nasz zespół to programiści z doświadczeniem i sukcesami w firmach prywatnych.
Nasze rozwiązania zmienią na lepsze usługi pełnione przez Państwo na rzecz każdego Polaka.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

Nowy członek zespołu będzie odpowiedzialny za weryfikację zgodności wytwarzanego oprogramowania z założoną specyfikacją analityczną oraz za jego wysoką jakość.

Wymagania:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w testowaniu oprogramowania - testy funkcjonalne, integracyjne, akceptacyjne, automatyczne, wydajnościowe;
  • Tytuł inżyniera lub magistra (preferowane kierunki informatyka, matematyka lub pokrewne);
  • Certyfikat ISTQB/ISEB;
  • Praktyczna znajomość języka SQL / PLSQL;
  • Doświadczenie w pracy z narzędziami do zarządzania testami oraz raportowania błędów, np.: JIRA, Zephyr;
  • Doświadczenia w pracy z narzędziami wspomagającymi testy: SoapUI, JMeter;
  • Podstawowa wiedza w zakresie Java / JavaScript / XML / WebServices;
  • Umiejętność analitycznego myślenia;
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne;
  • Duże pokłady pozytywnej energii;
  • Komunikatywność;
  • Samodzielność;
  • Umiejętność pracy zespołowej zorientowanej na zadania;
  • Wysoka kultura osobista;
  • Dociekliwość, dokładność, cierpliwość.

Zadania:

  • Przeprowadzanie testów manualnych;
  • Opracowywanie skryptów do automatyzacji testów;
  • Opracowywanie dokumentacji testowej: scenariuszy testowych, przypadków testowych, raportów;
  • Udział we wdrażaniu oprogramowania;
  • Zapewnianie jakości wytwarzanych produktów;
  • Współpraca z zespołem wytwarzania oprogramowania;
  • Współpraca z testerami biznesowymi klienta.

Zapewniamy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Zatrudnienie w dużej, prężnie rozwijającej się firmie IT;
  • Uczestnictwo w ambitnych, największych w Polsce projektach informatycznych;
  • Bardzo dobrą atmosferę pracy, atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, karta sportowa, wczasy pod gruszą.

Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:

Trinity Park II, ul. Suwak 3
02-676 Warszawa
tel.: 22 250 28 83, 250 29 98
fax.: 22 250 29 87
e-mail: rekrutacja@coi.gov.pl
www.coi.gov.pl