Specjalista ds. Telesprzedaży

Trio Conferences Sp. z o.o. s.k.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Kluczowe wymagania:

• minimum roczne doświadczenie w pracy w telesprzedaży

• umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu

• zaangażowanie, odpowiedzialność, dokładność

• determinacja do osiągania celów

• umiejętność wyszukiwania informacji oraz pracy w Excelu

• dobra znajomość Excela – będziesz z nim pracował na co dzień

Obowiązki:

• telefoniczna sprzedaż uczestnictw w konferencjach kierowanych do wyższej kadry zarządzającej

• obsługa posprzedażowa klientów firmy i aktualizacja bazy

• utrzymywanie długofalowych relacji z kluczowymi klientami firmy

Oferujemy:

• stałą pracę na Mokotowie, w uznanej na rynku firmie

• przyjazną atmosferę pracy

• stałe godziny pracy (8-16)

• atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa 3000 zł brutto + system premiowy)

• interesujące wyzwania

• możliwość rozwoju zawodowego w ramach Spółki i Grupy

• szkolenia

W przesłanych aplikacjach prosimy o zamieszczenie klauzuli zawierającej zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Prezentacja firmy

Fundamentem naszego sukcesu jest współpraca indywidualności o zró... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing