Specjalista ds. Telesprzedaży

MEBLICANTE

30-719 Kraków, małopolskie

MEBLICANTE

Od: MEBLICANTE
Miejsce pracy: 30-719 Kraków

Opis stanowiska:

  • Obsługę klientów przez telefon i inne kanały komunikacji, przyjmowanie zamówień i ich procedowanie
  • Doradztwo w wyborze produktów, pomoc w składaniu zamówień
  • Aktywna sprzedaż i dosprzedaż produktów
  • Realizacja planów sprzedażowych
  • Przygotowywanie ofert handlowych

Wymagania:

  • Dobra znajomość obsługi komputera
  • Komunikatywność, poprawna dykcja
  •  Dokładność i skrupulatność
  •  Wykształcenie min. średnie
  • Doświadczenia w pracy w telemarketingu lub telesprzedaży
  • Znajomość branży meblarskiej będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie + premia uzależniona od wyników
  • Pracę w bardzo dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Szkolenie z technik sprzedaży oraz produktów
  • Możliwość rozwoju oraz szybkich awansów
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów
  • Pracę stacjonarną w siedzibie firmy w Krakowie

Jeżeli nie posiadasz doświadczenia sprzedażowego lub znajomości Pakietu Office, ale masz odpowiednie predyspozycje, jesteś otwarty, szybko się uczysz i łatwo nawiązujesz nowe znajomości to zapraszamy do aplikowania

MEBLICANTE