Specjalista ds. Telesprzedaży - Bydgoszcz

InterKadra Sp. z o.o.

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Kim jesteśmy? InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: Bydgoszcz

InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.

Dla naszego partnera biznesowego, lidera z Call Center i Telesprzedaży, poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Telesprzedaży – Bydgoszcz

Oczekiwania:

• Doświadczenie w obsłudze klienta

• Umiejętność nawiązywania kontaktów

• Wysoka kultura osobista

• Umiejętność budowania pozytywnych relacji

• Orientacja na realizację celu

• Chęć rozwoju

• Doświadczenie w sprzedaży – mile widziane

Zakres obowiązków:

• Telefoniczny kontakt z klientami biznesowymi z certyfikowanej bazy

• Doradztwo w zakresie usług mobilnych

• Utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami

• Realizacja planów sprzedażowych

Oferujemy:

• Atrakcyjne warunki zatrudnienia (podstawa + prowizje)

• Pakiet szkoleń oraz wsparcie Specjalistów podczas wdrożenia

• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

• Konkursy z nagrodami

• Prace od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-16:00

• Możliwość rozwoju zawodowego i jasną ścieżkę awansu

• Bardzo przyjazną atmosferę i spotkania integracyjne

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

W przesłanych aplikacjach prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą; z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.