Specjalista ds. telefonicznej obsługi Klienta

Work4Us Sp. z o.o.

Ruda Śląska, śląskie

Opis stanowiska pracy

Zależy Ci na pracy, która dostarcza satysfakcji?
Wystarczy, że wyślesz CV.

Dzięki Twojemu zaangażowaniu zapewnimy Ci zdobywanie fachowej wiedzy i kompetencji.

Dołącz do Naszego zespołu na stanowisku:
Miejsce pracy: Ruda Śląska

Do Twoich zadań będzie należeć:
• telefoniczna obsługa połączeń w ruchu przychodzącym;
• doradztwo podczas prowadzonej rozmowy telefonicznej;
• zapewnienie najwyższego poziomu obsługi Klienta;
• udział w procesach mających na celu utrzymanie i podnoszenie efektywności obsługi Klienta.

Wymagania

Jeśli:
• potrafisz aktywnie słuchać i lubisz rozmawiać z ludźmi
• jesteś osobą komunikatywną i pozytywnie nastawioną wobec innych;
• posiadasz umiejętność obsługi komputera;
• jesteś elokwentny, masz dobrą dykcję.
• zależy Ci na pracy w młodym, dynamicznie rozwijającym się zespole.

Oferujemy:
• atrakcyjny system wynagrodzenia (gwarantowana podstawa + system motywacyjny);
• kompleksowe szkolenia na każdym etapie współpracy;
• komfortowe warunki pracy oraz przyjazną atmosferę;
• realne możliwości budowania ścieżki kariery.

Prezentacja firmy

Tworzymy zespół współpracowników, w którym za cel stawiamy sobie ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/03/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
3 miesiące
Liczba wakatów:
15
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 100PLN - 3 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Call Center / Telemarketing, Praca Doradztwo / Konsulting