Specjalista ds.Telefonicznego Wsparcia Sprzedaży

ITM Poland S.A.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

W ITM Poland S.A. zajmujemy się projektowaniem i wdrażaniem rozwiązań do optymalizacji procesów na bazie danych w czasie rzeczywistym. Wysoką sprawność usług uzyskujemy dzięki najnowocześniejszemu w Polsce Centrum Monitoringu Sygnałów, które stanowi naszą technologiczną przewagę rynkową. Siłą ITM Poland jest przede wszystkim młody i kreatywny zespół ludzi, z pasją podchodzących do codziennej pracy. Atmosfera wzajemnego zaangażowania buduje sukces całej organizacji.

            Jeżeli jesteś ambitny i sumiennie podchodzisz do pracy, a dodatkowo chcesz dołączyć do naszego zespołu i razem z nami wspólnie podejmować potrzeby naszych Klientów, pracuj z nami jako:

Specjalista ds. telefonicznego
wsparcia sprzedaży

Lokalizacja: Wrocław

Praca stała

Zakres zadań:

  • telefoniczny aktywny kontakt z klientami (przekazywanie informacji, umawianie spotkań)
  • pilnowanie systematyki działań handlowych wokół danej kampanii produktowej w systemie CRM
  • współpraca z zespołem handlowym i produktowym
  • ocena potrzeb klientów
  • aktualizacja bazy danych klientów
  • przygotowywanie cyklicznych analiz oraz raportów

Wymagania:

  • doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta w ruchu wychodzącymotwartość i łatwość nawiązywania kontaktów
  • optymistyczne nastawienie i zaangażowanie w pracy
  • wysoka kultura osobista
  • nastawienie na osiąganie celów
  • komunikatywność

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • gwarantowane wynagrodzenie + premia uznaniowa
  • ciekawą pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • pakiet narzędzi do pracy
  • elastyczność w zakresie czasu i miejsca pracy

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji (listu motywacyjnego i CV)

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r.,

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą z innowacyjnym i świeżym spojrzeniem na zagadnieni... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Call Center / Telemarketing