Specjalista ds. technicznych

Arche Consulting

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

  • koordynacja  masowych projektów instalowania urządzeń na budowach, w tym w inwestycjach mieszkaniowych, developerskich,
  • koordynowanie i kontrola prac montażowych oraz funkcjonowanie serwisów,
  • ustalanie harmonogramów prac montażowych oraz nadzór nad ich realizacją,
  • zapewnienie ciągłości dostaw urządzeń pod trwające inwestycje,
  • wsparcie handlowców i pracowników Działu Usług wiedzą techniczną z zakresu sprzedawanych urządzeń i usług,
  • organizacja i nadzór obsługi gwarancyjnej  i pogwarancyjnej (serwisowa) dla Klientów,
  • współpraca z działami technicznymi obsługiwanych klientów,
  • organizacja szkoleń dla firm montażowych i serwisowych.

Wymagania

  • doświadczenie na stanowisku wymagającym koordynowania prac zespołu technicznego,
  • wiedza z zakresu instalacji sanitarnych,
  • wykształcenie wyższe lub średnie, mile widziane z zakresu budownictwa i instalacji sanitarnych,
  • prawo jazdy kat. B,
  • mile widziana znajomość systemu SAP,
  • dobre zdolności organizacyjne.

Prezentacja firmy

W Arche Consult... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/03/2013
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie