Specjalista ds. technicznych

Scanmed S.A.

Kraków, 30-150, małopolskie

Miejsce pracy: Kraków, 30-150

Zakres zadań i obowiązków:

  • monitoring napraw sprzętu i urządzeń technicznych
  • nadzór nad terminowością przeglądów technicznych sprzętu medycznego
  • nadzór nad realizacją prac modernizacyjnych, konserwacyjnych, inwestycyjnych dotyczących infrastruktury
  • realizacja zamówień na materiały eksploatacyjne związane z utrzymaniem infrastruktury
  • opracowywanie zakresu i kalkulacji prac planowanych do realizacji
  • prawidłowe prowadzenie dokumentacji związanej ze sprzętem
  • prowadzenie dokumentacji i tworzenie raportów podejmowanych działań
  • budowanie długofalowych relacji z podwykonawcami, firmami współpracującymi i dostawcami sprzętu

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Minimum dwa lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku
  • Znajomość zagadnień dotyczących eksploatacji urządzeń i sprzętu technicznego
  • Mile widziana znajomość branży i sprzętu medycznego
  • Biegła znajomość obsługi programów MS Office,
  • Bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność ustalania priorytetów
  • Otwartość, komunikatywność oraz umiejętność budowania relacji interpersonalnych

Oferujemy:

  • pracę w przyjaznej atmosferze
  • perspektywę doskonalenia i rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji przy pomocy przycisku Aplikuj.