Specjalista ds. technicznych w Dziale Utrzymania Ruchu /Inżynier mechanik/

NOVITA S.A.

65-722 Zielona Góra, lubuskie

Opis stanowiska pracy

• Nadzór nad prawidłową eksploatacją maszyn, urządzeń produkcyjnych, instalacji
w zakresie mechaniki,
• Współpraca z obszarem produkcji w zakresie optymalizacji wydajności maszyn, planowania i prowadzenia postojów oraz remontów, ustalania kierunków rozwoju i modernizacji,
• Tworzenie dokumentacji technicznej,
• Rozwiązywanie bieżących problemów związanych z utrzymaniem ruchu linii produkcyjnych i infrastruktury firmy,
• Nadzór nad pracami firm zewnętrznych w ramach prowadzonych prac remontowych, instalacyjnych,
• Analiza przyczyn awarii,
• Monitorowanie efektywności pracy maszyn i urządzeń,
• Udział w projektach realizowanych w firmie, współpraca z kierownikami projektów w zakresie realizacji projektów inwestycyjnych.

Wymagania

• Wykształcenie wyższe techniczne: mechanika i budowa maszyn,
• Wymagana znajomość rysunku technicznego,
• Bardzo dobra znajomość zagadnień związanych z mechaniką, umiejętność jej praktycznego zastosowania,
• Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
• Zaangażowanie w realizację swoich obowiązków i nastawienie na realizację celów,
• Prawo jazdy kat B.
• Mile widziane doświadczenie zawodowe w firmie produkcyjnej, w dziale technicznym lub utrzymania ruchu.

Prezentacja firmy

Novita S.A. - producent włóknin z ponad 40-letnim doświadczeniem, oferuj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inne