Specjalista ds. Technicznych (Dział Utrzymania Ruchu)

Recruitment Solutions

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta - firmy produkcyjnej z branży spożywczej o ugruntowanej pozycji rynkowej, do pracy na stałe pilnie poszukujemy konsekwentnych i zaangażowanych w pracę kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: okolice Poznania

Kluczowe zadania to:

  • bieżąca koordynacja i nadzór nad pracą podległego zespołu Działu Utrzymania Ruchu
  • analiza danych nt. awaryjności i niezawodności maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • budowanie miar i wskaźników
  • aktywny udział w pracach związanych z rozwojem obszaru prewencji
  • bieżąca współpraca z kierownictwem firmy w zakresie realizowanych projektów technicznych (DUR)

Wymagania

  • ok. 3-letnie doświadczenie zawodowe zdobyte w dziale utrzymania ruchu, mile widziane doświadczenie w branży produkcji spożywczej
  • z tego ok. 2-letnie doświadczenie w zarządzaniu pracą podległego zespołu
  • wykształcenie min. średnie, techniczne (mechanika, elektromechanika, elektronika, pneumatyka etc.)
  • dobra, praktyczna znajomość zagadnień z zakresu mechaniki, elektromechaniki, układów pneumatyki
  • mile widziane uprawnienia SEP do 1 kV
  • umiejętność delegowania i egzekwowania zadań, koordynacji pracy przy właściwym ustalaniu priorytetów zadań
  • konsekwencja w działaniu, dyscyplina pracy, osoba zdecydowana i sprawcza
  • komunikatywność, umiejętność pracy zespołowej
  • odpowiedzialne podejście do pracy, zaangażowanie, sumienność
  • prawo jazdy kat. B (czynne)

Nasz Klient oferuje:

  • stałą, stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej (umowa o pracę, pełen etat)
  • motywacyjny system wynagrodzenia (podstawa + premia + benefity)
  • możliwość podnoszenia umiejętności i kwalifikacji poprzez szkolenia
  • możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy

Poszukujemy ambitnych, konsekwentnych w działaniu i zdecydowanych specjalistów utrzymania ruchu i elektromechaniki. Jeśli poszukujesz dla siebie nowych wyzwań i stabilnego pracodawcy, prześlij nam swoje CV już dziś.

Prezentacja firmy

"Recruitment Solutions" to efektywne rozwiązania personalne w zakresie ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/06/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
4 000PLN - 5 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
podstawa + premia + benefity
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis