Specjalista ds. Taryfikacji Ubezpieczeń

Generali

Warszawa, mazowieckie

Generali

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Tworzenie oraz testowanie modeli ryzyka oraz modeli optymalizacyjnych dla produktów ubezpieczeń majątkowych
  • Monitoring wpływu wdrożonych zmian na rentowność i wyniki sprzedażowe
  • Tworzenie algorytmów i narzędzi do wyceny on-line (m. in. w oprogramowaniu Earnix)
  • Analiza dużych zbiorów danych i przygotowywanie raportów
  • Przygotowanie rekomendacji do podjęcia kluczowych decyzji
  • Współpraca z Departamentem Produktu, Departamentem IT oraz z Siecią Sprzedaży

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub status studenta studiów magisterskich w zakresie nauk ścisłych (matematyka, metody ilościowe etc.)
  • Wysokie umiejętności analityczne
  • Zainteresowanie tematyką eksploracji danych (doświadczenie w budowie GLM mile widziane)
  • Zaawansowana znajomość MS Excel
  • Znajomość minimum jednego języka z wymienionych: SQL, VBA, R, SAS 4GL, Phython (mile widziane)
  • Znajomość programów taryfikacyjnych (Earnix, Emblem) będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność samodzielnej organizacji pracy oraz współpracy zespołowej
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • Otwartość, komunikatywność oraz poczucie humoru
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenia na życie, zniżki na produkty Generali)
  • Program „Bądź w Formie z Generali” – karty sportowe
  • Bezpłatne lekcje języka angielskiego
  • Podnoszenie kompetencji poprzez udział w szkoleniach
  • Przyjazna atmosferę pracy na samodzielnym stanowisku oraz duże wsparcie merytoryczne dla kandydatów z mniejszym doświadczeniem
Generali