PayTel S.A.
Jesteśmy wiodącą na polskim rynku firmą w zakresie usług dodanych: obsługi kart płatniczych oraz doładowań elektronicznych.

W trosce o swoich Klientów stale rozwijamy i udoskonalamy swoje usługi przy jednoczesnym inwestowaniu w innowacyjne rozwiązania. PayTel jest częścią międzynarodowej grupy SIBS, jednego z największych graczy na rynku płatności w Europie, obecnego w ponad 20 krajach i obsługującego ponad 6 miliardów transakcji rocznie.

W związku z ciągłym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. szkoleń

Miejsce pracy: Nowy Sącz k. Brzesko, Stary Sącz, Krynica Zdrój, Piwniczna Zdrój

Opis stanowiska Pracy:

  • Przygotowanie materiałów szkoleniowych w zakresie usług oferowanych przez PayTel.
  • Przygotowanie warsztatów szkoleniowych w zakresie oferowanych usług.
  • Organizowanie logistyczne szkoleń.
  • Prowadzenie szkoleń w formie prezentacji, ćwiczeń, warsztatów.
  • Rozliczanie szkoleń.
  • Rozliczanie osób szkolonych.

 Wymagania:

  • Skończona szkoła średnia zawodowa o profilu elektrycznym lub pochodnym albo wiedza na temat działania urządzeń elektronicznych.
  • Znajomość pakietu Office w szczególności Power Point.
  • Czynne prawo jazdy kategorii B.
  • Wysoka kultura osobista, nienaganna prezencja, dobra dykcja.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji
klikając w przycisk aplikowania.