Opis stanowiska pracy

- Prowadzenie szkoleń teoretycznych z zakresu kadry managerskiej, wyższego i niższego szczebla,

- Opieka i nadzór nad dalszym szkoleniem praktycznym,

- Raportowanie wyników oraz przebiegu szkolenia

- Ścisła współpraca z innymi działami firmy,

- Działania związane z komunikacja wewnętrzną.

Wymagania

- Umiejętność pracy w trybie wielozadaniowym pod presją czasu

- Gotowości do wyjazdów służbowych,

- Umiejętności organizacji czasu pracy oraz wyznaczania priorytetów,

- Nastawienie na realizację celów,

- Komunikatywność i dynamizm w działaniu,

- Chęć stałego doskonalenia swoich umiejętności.

Prezentacja firmy

Firma consultingowo - outsourcingowa.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/04/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja