Specjalista ds. Szkoleń - Trener wewnętrzny

Homeglobal.com

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Jeśli jesteś:

Doświadczonym sprzedawcą

Praca w call center nie ma dla Ciebie tajemnic

Chcesz spróbować nowych wyzwań zawodowych i wejść na ścieżkę dzielenia się swoją wiedzą z innymi

Masz świetne zdolności komunikacyjne i zdolności trenerskie, potrafisz pracować z ludźmi i budować relacje

Posiadasz wysoce rozwinięta empatię i lubisz pracować z ludźmi

Czekamy na Twoją aplikację!

Opis stanowiska:

  • Szkolenia dla struktur sprzedaży i obsługi telefonicznej o różnorodnej tematyce
  • Tworzenia materiałów szkoleniowych
  • Samodzielne prowadzenie projektów szkoleniowych w celu realizacji wskaźników sprzedażowych
  • Wsparcie zespołu w codziennej pracy, wspieranie wykonania planów sprzedażowych
  • Rozwój współpracowników poprzez szkolenia indywidualne i grupowe
  • Monitorowanie jakości rozmów do celów szkoleniowych
  • Prowadzenie coachingów sprzedażowych oraz monitoringu wyników konsultanta

Wymagania:

  • Znajomość jęz. angielskiego na poziomie min. B2 – swobodna komunikacja
  • Doświadczenie w aktywnej sprzedaży
  • Znajomość branży  call center
  • Znajomość technik sprzedaży (w tym telefonicznej), proaktywność
  • Zdolności komunikacyjne, umiejętność budowania pozytywnej atmosfery w zespole
  • Umiejętność prowadzenia wystąpień, prezentacji, pracy z grupą i indywidualnym współpracownikiem
  • Nastawienie na realizację celu biznesowego przez szkolenia, treningi i pracę ze sprzedawcami

Prezentacja firmy

Homeglobal.com to serwis, który pomaga rozwinąć karierę w branży ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Ochrona, Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia