Specjalista ds. szkoleń - Instruktor

P.P. „Porty Lotnicze”

WARSZAWA, mazowieckie

Od: P.P. „Porty Lotnicze”
Miejsce pracy: WARSZAWA

Przedsiębiorstwo Państwowe „ Porty Lotnicze ”

- zajmuje się świadczeniem usług na rzecz pasażerów i linii lotniczych oraz m.in. budową
i eksploatacją lotnisk.

- zarządza trzema portami lotniczymi - w Warszawie, Radomiu i Zielonej Górze.

- posiada udziały w spółkach świadczących obsługę naziemną (handling), kontrolę bezpieczeństwa w portach lotniczych oraz wykonujących usługi pozalotnicze.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Nr Ref. 187/19

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Opracowywanie i aktualizacja programów szkoleń operacyjnych i PRN dedykowanych dla służb lotniskowych PPL oraz podmiotów zewnętrznych;
  • Prowadzenie szkoleń i egzaminów w zakresie zgodnym z posiadanymi kwalifikacjami dla pracowników PPL, podmiotów zewnętrznych i służb lotniskowych Portów Regionalnych oraz sporządzanie odpowiedniej dokumentacji;
  • Bezpośrednia współpraca z konsultantami wewnętrznymi dedykowanymi do prowadzenia modułów szkoleń operacyjnych w zakresie przygotowania szkoleń oraz przy odpowiednim sprofilowaniu do grup uczestników, a także organizacja spotkań typu „workshop”;
  • Udział w procesie monitorowania jakości prowadzonych szkoleń (prowadzenie hospitacji) oraz ewaluacji szkoleń; prowadzenie raportów, dokonywanie analiz i wynikowe przedstawianie i wdrażanie nowych rozwiązań wpływających na wzrost efektywności przedmiotowych szkoleń;
  • Udział w opracowywaniu i opiniowaniu projektów dokumentacji (instrukcji, procedur);
  • Współpraca ze służbami i zewnętrznymi użytkownikami Lotniska Chopina w zakresie doskonalenia procedur operacyjnych i instrukcji.

NASZE WYMAGANIA

  • Wykształcenie wyższe lub średnie, pożądane wyższe o profilu związanym z branżą lotniskową;
  • Doświadczenie przy wykształceniu wyższym: 3 lata pracy, w tym 2 lata na podobnym stanowisku; przy wykształceniu średnim: 5 lat pracy, w tym 2 lata na podobnym stanowisku;
  • Minimum pięcioletnie doświadczenie zawodowe w jednej ze służ działających na lotnisku, organizacji lotniczej, instytucji lotniczej, linii lotniczej lub firmie związanej z transportem lotniczym;
  • Bardzo dobra znajomość programów MS Office;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym, umożliwiająca prowadzenie szkoleń   w tym języku;
  • Umiejętność koordynowania i prowadzenia złożonych projektów szkoleniowych;
  • Biegła znajomość przepisów międzynarodowych i krajowych związanych z funkcjonowaniem lotniska;
  • Pożądane ukończenie szkoleń związanych z branżą lotniczą;
  • Wymagane odbyte szkolenie z zakresu metodyki prowadzenia zajęć dydaktycznych.

OFERUJEMY

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Szeroki zakres świadczeń pozapłacowych;
  • Przyjazną atmosferę pracy

Zainteresowane osoby prosimy o złożenie CV do dnia 24.09.2019r. klikając przycisk APLIKUJ

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.